Hallgatói sikerek a Tudományos Diákköri Konferencián

A Budapesti Corvinus Egyetemen, Informatika szekcióban, erős mezőnyben, Gyárfás Adorján, Kadocsa Ferenc és Tárkányi Zoltán hallgatóink “Nekünk mit jelent az online bankolás?” című dolgozattal 1. helyezést értek el. (Konzulensük: Dr. Pintér Róbert)

Ugyanebben a szekcióban Farkas Viktória és Juhász Ádám hallgatóink “Blockchain az egészségügyben” című dolgozattal (Konzulensük: Dr. Trinh Anh Tuan), valamint Lentner Balázs hallgatónk “C(l)ash of Clans: Freemium mobiljáték piacok” című dolgozattal (Konzulense: Dr. Urbán Ágnes) megosztott 2. helyezést értek el.

Világgazdasági szekcióban, igen magas színvonalú mezőnyben, Halmai Fanny hallgatónk “Rablánc helyett blokklánc” című dolgozattal 3. helyezést ért el. (Konzulense: Dr. Trinh Anh Tuan)

Mindannyian jogosultságot nyertek az Országos Tudományos Diákköri Konferencián való indulásra. Szívből gratulálunk és sok sikert kívánunk az országos fordulóban!